Jaņa Rozentāla Mākslas Skola

Annas Lindes EuroMed mikro-grantu konkurss

http://www.annaslindesfonds.lv

 

Jaņa Rozentāla skolas atbalsta fonds veiksmīgi startē Annas Lindes EuroMed mikro-grantu konkursā.

Līdz 2013. gada 7.februārim jebkura organizācija (biedrībai, valsts, pašvaldības vai izglītības iestāde, utml.) varēja pieteikt savu ideju projektu Annas Lindes EuroMed fonda izsludinātajam mikro-grantu konkursam.

Mikro-grantu konkursā finansējumu varēja pieprasīt atsevišķam pasākumam vai arī aktivitātei, kura tiktu realizēta starpkultūru festivāla “Otrpus Vidusjūrai” ietvaros.

Festivāls „Otrpus Vidusjūrai” ir daļa no Annas Lindes EuroMed fonda starpkultūru dialogam (ALF) Latvijas tīkla aktivitātēm.

Festivāla mērķis ir veicināt sadarbību ar dienvidu un austrumu Vidusjūras reģionu valstīm (Alžīrija, Ēģipte, Izraēla, Jordānija, Libāna, Mauritānija, Maroka, Sīrija, Tunisija, Turcija un Palestīniešu pašpārvalde), ļaujot pasākumu dalībniekiem labāk iepazīt un izprast reģiona kultūru no visdažādākajiem aspektiem un atklājot kopīgo, atšķirīgo un interesanto.

Plašāka informācija: www.annaslindesfonds.lv

Kopumā mikro-grantu konkursam tika saņemti 39 pieteikumi, taču iespēju realizēt savas idejas festivāla ietvaros ieguva 14 nevalstiskās organizācijas no visas Latvijas, t.sk. arī Jaņa Rozentāla skolas atbalsta fonds.

Jaņa Rozentāla skolas atbalsta fonds sadarbībā ar Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas audzēkņiem un pedagogiem starpkultūru festivālā ietvaros 23.04.2013. plkst.12:00 Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas telpās, Hāmaņa ielā 2a, Rīgā atklāja 35 1.-3.kursa studentu miniatūru darbu izstādi.

Izstādes vienojošā tēma: Dienvidu un austrumu Vidusjūras reģiona valstis, to mākslas un kultūras tradīcijas. Atšķirīgais un vienojošais.