Jaņa Rozentāla Mākslas Skola

Latvijas Mākslas akadēmijas 1.kursa audzēknes Rutes Martas Jansones pieredzes stāsts

0001530_full_paaudze

 

Rute Marta Jansone 2016.gada vasarā absolvēja Jaņa Rozentāla Mākslas skolu. 2014.gadā par izciliem sasniegumiem mācībās un radošajā darbā, Rute Marta Jansone ieguva Izcilības stipendiju. Stipendiju Rute Marta Jansone saņēma arī 2015. un 2016.gadā.

Rute Marta Jansone:

“2016./2017. mācību gads man iesācies ļoti intensīvi un produktīvi! Studēju Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļā. Grafiks ir saspringts, bet jaunie apstākļi un uzdevumi iedvesmo!

Paldies liels par brīnišķīgo iespēju piedalīties Pētera Avena fonda stipendiju konkursā! Tā bija lieliska iespēja gan sevi pierādīt, pamatot stipendijas nozīmību tieši man un beigu beigās – realizēt savas radošās idejas!

Par Pētera Avena fonda stipendijas līdzekļiem es šīs vasaras augustā piedalījos ISSP (International Summer School of Photography) Kuldīgā, Pelčos un piedalījos meistarklasēs pie pasaulē zināmiem fotogrāfiem, prezentēju savus līdzšinējos darbus, piedalījos portfolio skatēs, radīju jaunas fotogrāfijas un apmainījos ar pieredzi un zināšanām ar citiem audzēkņiem, kuru sastāvs bija ļoti internacionāls. Tās bija iespaidiem un ieguvumiem pilnas 10 dienas, kuras man “uzdāvināja” šī stipendija, jo bez Avena fonda atbalsta man šai vasaras skolai nebūtu pieticis līdzekļu.”

Lai iepazītos ar jaunās mākslinieces radošo darbu, aicinām apmeklēt mājaslapu www.rutemartajansone.com